Co se dá u nás dělat v létě

Vítáme vás v kouzelné přírodě Krkonoš, kde léto ožívá a nabízí nekonečné možnosti pro aktivní odpočinek a relaxaci!

V našem blogu vám dáme tipy na to, co můžete zažít a objevit v tomto malebném koutu Krkonoš během teplých měsíců. Od horských túr a cyklistických výletů po osvěžující koupání a procházky turistickými stezkami.

Přidejte se k nám a nechte se unést do světa letních radovánek přímo v srdci Krkonoš! ☀️🌲🚴‍♂️

Přímo u chaloupky je krytá sportovní hala, kterou je možné si pronajmout. Využít můžete tenisový a víceúčelový kurt u Základní školy ( 40m od apartmánů) jehož součástí je i dětské hřiště.

Vybavení chaloupky

Chceme, abyste se u nás cítili jako doma. Děti zabavily, zatímco si rodiče odpočinou třeba u grilování.  

» Trampolína

» Odrážedla a další

» Posezení

18
TrampolínaBezpružinová trampolína Marimex o velikosti 366 cm je díky výpletům nahrazujícím pružiny jedna z nejbezpečnějších na trhu. I přes to je nutné dodržovat bezpečnostní pokyny uvedené v ubytovacím řádu.
 

Odrážedla

Šlapadla, kočárky. Každý si najde to své 😉. Využít můžete na dvorku či zahradě, nebo dětském hřišti vzdáleném pár metrů od chloupky. Doporučujeme si přibalit z domova vlastní bezpečnostní helmu.

Odrážedla a kočárky
25

Posezení

Pro ubytované hosty je k dispozici zastřešení posezení s dostatečnou kapacitou pro posezení s rodinou nebo přáteli. Využít můžete gril. Na koupi masa doporučujeme samoobslužné automaty ve Farmářském domě ve Vrchlabí z farmy Basařovi.

 
Nahoru
4 položek celkem
Zpět do obchodu