Aktivity s dětmi

Doporučujeme pořídit si výLETNÍ sezónku - cenově výhodná permanentka s platností do října 2024 zahrnující neomezený vstup na vybrané lanovky, dětské parky a atrakce a slevy do vybraných restaurací.

» Dětský park Kabinka - Černá Hora (výLETNÍ sezónka) 10 min. autem, 13 min. autobusem

Areál sportovních a zážitkových aktivit pro celou rodinu. Najdete jej hned vedle budovy horní stanice lanovky Černohorský Express, ve výšce 1260 m n. m. V parku najdete 7 aktivit - slackline, lezeckou stěnu, bungee trampolínu, šlapací káry, lodičky, letní tubing a výstavu zimní techniky. K dětskému parku vás vyveze lanovka Černohorský expres na kterou platí výLETNÍ sezónka.

» Stezka korunami stromů - Janské Lázně (výLETNÍ sezónka) 10 min. autem, 13 min. autobusem

Tuto atrakci určitě nesmíte vynechat. Na naučnou lesní stezku navazuje rozhledna s interaktivními prvky, korunovaná klouzačkou pro odvážné z jejího vrcholu. Doporučujeme zakoupit vstupenky on-line předem, nebo využít výLETNÍ sezónku. Součástí areálu je hřiště Emilův svět s prvky pro menší i větší děti a restaurací. Navštívit můžete i oplocenou část se zvířátky.

» Herní krajina Pecka - Velká Úpa  (výLETNÍ sezónka) 33 min. autem

Zábavný areál najdete u horní stanice sedačkové lanovky Portášky, na kterou můžete využít výLETNÍ sezónku. Na krásném místě s výhledem se nachází areál s herními i naučnými prvky o životě zvířat v lese.

» Farmapark Muchomůrka - Svoboda nad Úpou 18 minut autem, 24 min. autobusem

Příjemné místo uprostřed přírody. Děti se vyřádí na různých prolézačkách, houpačkách či rozhledně, nebo si zahrát golf, indiánský tenis, nebo cvrnkat kuličky. Součástí areálu je i kontaktní ZOO.

» Pohádkové Krkonoše expozice "Do Krakonošova" - Svoboda nad Úpou 14 min. autem, 24 min. autobusem

Naučná a zábavní expozice pro malé i velké. Interaktivní a hravé prvky děti zaujmou a navodí pozitivní atmosféru. Navštivte místo plné skřítků, víl a jiných pohádkových postav. Určitě vás bude bavit.

» Areál Mladé Buky Baldův svět 20 min. autem, 21 min. autobusem

Obrovský areál plný zábavy, která vystačí na celý den. Najdete zde 3D bludiště, trampolíny, dětské brouzdaliště, vodní hřiště, prolézačky všeho druhu, mini ZOO, ohniště a mnoho dalšího. V blízkosti se nachází další zábava - bobová dráha Berta, naučná Čertovská stezka i restaurace.

» Dětské hřiště Lemurie - Pec pod Sněžkou 30 min. autem, 50 min. autobusem

Skvěle místo pro děti, kde mohou trávit cely den. Spousta atrakci a zábavy a k dispozici i interaktivní hry. Součástí Lemurie a areálu je i bobova dráha. Vstup pro děti od 3 let.

» Monkey park - Pec pod Sněžkou 30 min. autem, 50 min. autobusem

Lanový park se zipline nad peckou nádrží. K dispozici dvě trasy - pro malé (od 120 do 140cm) s asistencí a pro dospělé, respektive osoby vyšší než 140 cm.

Zpět do obchodu